Graz Hbf
  Abfahrt / Departure  
  Abfahrt
Departure
Erwartet
Estimated
Linie
Line
Richtung
Direction
Gleis
Track
18:00   6 Wies-Eibiswald 7D-E
18:04   7 Köflach 9F
18:05   1 Bruck/Mur 4D-F
18:08   5 Spielfeld-Straß 5D-F
18:08   3 Fehring 2D-E
18:18   61 Wies-Eibiswald 9F
18:23   5 Werndorf 6D-E
18:26   374 Brno hl.n. 1B-D
18:29   7 Köflach 9F
18:35   1 Bruck/Mur 5A-C
18:38   61 Wettmannstätten 8F
18:38   4790 Szentgotthárd 2D-E
18:39   159 Zagreb Glavni kolodvor 3
18:41   5 Spielfeld-Straß 5D-F